La Liga

Atletico ngec ndaj Betisit, titulli në Spanjë, “triller”

Atletico e Madridit lë të tjera pikë rrugës që mund t’i kushtojnë shtrenjtë në fund në garën për titullin kampion. “Los Colchoneros” nuk përfituan nga humbja e Barcelonës përballë Realit në “El Clasico” për ta thelluar diferencën me ndjekësin më të afërt, përkundrazi barazuan 1-1 në “Estadio Benito Villamarín” të Sevillas ndaj Betisit e tashmë kryesojnë me vetëm një pikë më shumë se “Los Blancos” e dy më shumë se “blaugranat”.

Skuadra e Simeones shënoi që në minutën e pestë me Yannick Carrascon, duke dhënë përshtypjen se mund ta fitonte lehtë këtë sfidë, por vendësit u kundërpërgjigjën me forcë dhe barazuan shifrat në të 20-tën me Cristian Tellon, një ish-futbollist i Barcelonës.

Gjatë pjesës së dytë rastet më të mira për shënim i pati Betisi, ndërsa në minutat shtesë Angel Correa në dy momente dështoi t’i jepte fitoren Atleticos.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency