Futboll

Atletico për fitore ndaj Valencias, Dortmundi pret Eintrachtin

Pasi u rikthye te fitorja, duke mposhtur Granadën në “Wanda Metropolitana”, Atletico e Madridit do të kërkojë një tjetër sukses në transfertën e mbrëmjes së sotme përballë Valencias në “Mestalla”.

Skuadra e Diego Simeones po kalon një moment të vështirë, sepse përveç eliminimit nga Kupa e Spanjës, thuajse ka dalë nga gara për titullin kampion, pasi momentalisht është plot 13 pikë larg kreut të renditjes.

Edhe Valencia nuk po bën një sezon të mirë, ndaj do të kërkojë të marrë maksimumin nga sfida e sotme, për të provuar që të zënë një vend në katërshen e parë të renditjes, ndaj takimi në “Mestalla” pritet të jetë mjaft interesant dhe do të transmetohet në Supersport 2.

Një tjetër sfidë interesante që do të vijë për të gjithë abonentët e Supersport, është ajo mes Borussias së Dortmundit dhe Eintrachtit të Frankfurtit, që do të transmetohet në Eurosport 2, duke nisur nga ora 20:30.

Verdhezinjtë vijnë pas një humbjeje 4-3 në transfertën ndaj Bayer Leverkusenit dhe do të kërkojnë rikthimin menjëherë te suksesi, për të mos dalë nga gara për titull, ndonëse përballë do të ketë një skuadër të organizuar mirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency