Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Atletico refuzon ofertën e parë, por Juventus nuk heq dorë nga mesfushori

Juventus ka nisur nga puna për merkaton e janarit, me skuadrën torineze që po mendon të përforcojë mesfushën.

“Zonja e Vjetër” ka bërë ofertën zyrtare për Rodrigo De Paul, por së fundmi italianët kanë marrë përgjigje negative nga Atletico Madrid.

Lexo edhe: 

Spanjollët nuk dëshirojnë të heqin dorë nga lojtari, por sipas medieve italiane, Juventus nuk do të heqë dorë dhe po përgatit një ofertë të re.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...