Kombëtare

Foto/ Atmosferë kuqezi në Stamboll, gjithçka gati edhe në dhomat e zhveshjes

Kanë mbetur më pak se dy orë nga starti i ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës mes Turqisë dhe Shqipërisë, ndërsa në Stamboll janë të shumta edhe ngjyrat e fanellave kuqezi, pasi pritet që në stadium të jenë më tepër se 2500 tifozë shqiptarë.

Federata Shqiptare e Futbollit ka postuar foto nga Irish Pub “Gold Haouse” në Stamboll, që është edhe vendgrumbullimi i tifozëve shqiptarë, para nisjes për në stadiumin ku do luhet ndeshja, ndërsa edhe në dhomat e zhveshjes duket se gjithçka është gati për të mirëpritur futbollistët kuqezi.

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë:

Turqia “finale” për Shqipërinë, kuqezinjtë për maksimumin në Stamboll

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency