Tenis

ATP Basel, Federer dhe Del Potro shkojnë në finale

Roxher Federer dhe Juan Del Potro do të jenë dy finalistët e turneut zviceran të tenisit. Numri 2 i botës, do të tentojë të fitojë turneun që organizohet në ‘shtëpinë’ e tij, pikërisht ndaj argjentinasit, që mban numrin 19, në renditjen botërore të Tenisit.

Federer eliminoi në gjysmëfinale belgun Goffin me rezultatin 2-0, ndërsa argjentinasi Del Potro eliminoi me të njëjtin rezultat kroatin Cilic. Finalja mes Federer dhe Goffin do të zhvillohet nesër dhe do të transmetohet në Supersport, ashtu si i gjithë turneu zviceran i tenisit, ATP Bazel.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency