Tenis

“ATP Finals”, pas Federer vjen dhe suksesi i parë i Zverev, mposht 2-1 Cilic

Përmbushi pritshmëritë në sfidën e tij debutuese në “Atp Finals” edhe talenti gjerman i tenisit Alexander Zverev, i cili në 2 orë e 7 minuta lojë iu imponua 2-1 me sete (6-4, 3-6 dhe 6-4) kroatit Marin Cilic. Në setin e parë 20-vjecari shfrytëzoi gabimet e kundërshtarit të tij në shërbim që në gejmin e parë, duke fituar 6-4. Në setin e dytë ishte Cilic që iu kundërpërgjigj, duke e thyer Zverevin në shërbim në gejmin e dytë, por në setin final, edhe pse kroati mori avantazhin në gejmin e tretë, gaboi në të gjashtin dhe të 10-tin, duke e nisur me humbje turneun. Federer dhe Zverer kryesojnë Grupin B me nga një fitore respektivisht ndaj Sock dhe Cilic, ndërsa sot luhen dy përballjet e para të Grupit A, Nadal – Goffin dhe Thiem – Dimitrov.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency