Tenis

ATP Montecarlo/ Fognini “shtang” Nadal dhe shkon në finale

Tenisti italian Fabio Fognini ka befasuar sërish sot, pasi ka mposhtur në gjysmëfinalen e ATP-së së Montecarlos, spanjollin Rafael Nadal, që njihet edhe si “Mbreti i fushave të dheut”.

Pasi eliminoi Çoriç në çerekfinale, këtë herë Fognini dominoi edhe ndaj spanjollit, të cilin e mposhti pastër 2-0 me sete, (6-4 dhe 6-2), duke shkuar për herë të parë në një finale, ku do të diskutojë trofeun me serbin Dusan Lajoviç.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency