Abissnet Superiore

Atsina, goditja e Vllaznisë në sulm

Një sulmues italo-ganez për Vllazninë. Klubi shkodran ka zyrtarizuar këtë të hënë arritjen e marrëveshjes me futbollistin Charles Atsina, 28 vjecar, që vjen nga kampionati lituanez. Lajmi është zyrtarizuar dhe nga kuqeblutë në faqen e tyre në facebook ku bëhet e ditur se është arritur një marrëveshje 1 vjecare me sulmuesin me opsion rinovimi për një tjetër vit. Atsina është një futbollist që karrierën e ka nisur në Itali në kategorinë e katërt, ndërsa më pas ka patur disa përvoja në Spanjë me Alcorcon, në Gjermani me skuadra rajonale në Estoni në kategorinë e tretë dhe së fundmi ka luajtur në Lituani në kategorinë e dytë të këtij vendi. Ardhja te Vllaznia mund të konsiderohet dhe si një mundësi për sulmuesin 28 vjecar, pasi fakti që do të luajë në Superiore mund të quhet dhe arritja më e madhe në karrierën e tij duke qenë se gjithmonë është aktivizuar në kategori të ulta në vendet ku ka luajtur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency