Premier League

Aubameyang protagonist, Arsenali fiton dhe vazhdon ngjitjen në renditje

Arsenali shqelmon krizën në kampionat, pasi mposhti Newcastle-n me rezultatin e pastër 3-0 dhe regjistroi fitoren e katërt në 5 ndeshjet e fundit, duke u ngjitur përkohësisht në vendin e 10 me 27 pikë.

Pas një pjese të parë pa gola në “Emirates Stadium”, të besuarit e Mikel Artetës zhbllokuan rezultatin në minutën e 50’ me anë të Pierre Emenick Aubameyang, ndërsa 10 minuta më vonë ishte Saka që dyfishoi shifrat.

Në minutën e 77’ Aubameyang shënoi edhe golin e tretë, duke vulosur suksesin e “topçinjve”, që mbyllën sot gjysmën e parë të kampionatit dhe do t’u duhet shumë punë në gjysmën e mbetur, për të siguruar një vend në zonën europiane të renditjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency