Ligue 1

Aulas mendon për trajnerin e ri, Blanc drejt stolit të Lyon!

E ardhmja e Bruno Genesio është e shkruar tashmë, larg Lyonit. Në fund të sezonit trajneri që udhëhoqi ekipin që nga vitin 2015 do të largohet pasi presidenti Aulas vendosi të mos i rinovojë kontratën ndërsa ka nisur dhe kontaktet e para me pasuesin e tij. Mësohet se ka patur bisedime mes numrit 1 të klubit dhe Laurent Blanc, ish trajnerit të Paris Saint Germain dhe kombëtares së Francës. Ky i fundit nuk drejton asnjë klub që prej vitit 2016 dhe ka shprehur gatishmërinë e tij për të marrë drejtimin e Lyon por me garancitë për të afruar lojtarë me kualitet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency