Futboll

Aurier, pranë kalimit te Tottenham

Mauricio Pochettino kërkon me ngulm mbrojtësin Serge Aurier nga PSG. Palët janë në bisedime prej shumë kohësh por klubi londinez është optimist për mbylljen e marrëveshjes brenda pak ditëve.

Chelsea ofron 32 mln pound për të transferuar mesfushorin e Leicester City, Drinkëater. Antonio Conte këron me ngulm mesfushorin e Kombëtares së Tre Luanëve dhe Roman Abramovich është gati t’ia plotësojë dëshirën trajnerit italian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency