Merkato

Ausilio mohon zërat e merkatos: Skriniar nuk largohet, Kante nuk është në shitje

Drejtori Sportiv i Interit, Piero Ausilio ka folur në prag të ndeshjes së zikaltërve me Fiorentinën dhe ka pranuar se është takuar me drejtuesit e Tottenhamit, por ka theksuar se Milan Skriniar nuk është në merkato.

“Është e vërtetë që jam takuar me drejtuesit e Tottenham, por mund t’u konfirmoj se Skriniar nuk është në merkato. Është larguar Godin, ndaj nuk duam të humbim edhe Skriniar, që është vetëm 25 vjeç dhe ka besimin e plotë të stafit teknik e atij drejtues”, u shpreh Ausilio.

Kohët e fundit është folur gjerë e gjatë për një interesim konkret të zikaltërve për mbrojtësin kampion bote me Francën, N’golo Kante, megjithatë njeriu i merkatos te Interi kujtoi se futbollisti është titullar te Chelsea dhe se është i pamundur afrimi i tij.

“Kante është titullar i padiskutueshëm te Chelsea dhe ju e keni parë në këto javë të para të kampionatit, ndaj është e pamundur që ta marrim. Nuk ka asnjë negociatë për të, pasi Chelsea e konsideron pjesë të rëndësishme të skuadrës”, u shpreh Drejtori Sportiv i Interit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency