Serie A

Ausilio: Rinovimi me Lautaron? Nuk është problem

“Rinovimi i kontratës së Lautaro Martinezit nuk është një problem”. Me këto fjalë drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, “blindoi” futbollistin argjentinas, i cili po shkëlqen me fanellën zikaltër. 47-vjeçari theksoi se të gjithë në skuadër janë të kënaqur me sulmuesin dhe se rinovimi i tij nuk ka qenë, nuk është dhe nuk do të jetë një problem për ta.

Ai deklaroi se 22-vjeçari është një lojtar i ri dhe i talentuar që ka një kontratë 4-vjeçare me Interin. Ausilio tha se detyra e vetme e Lautaro Martinezin është që të japi maksimumin për skuadrën, pasi për rinovimin e kontratës ka kohë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency