Lajme

Autobusi bie në lumë, 6 futbollistë të rinj humbin jetën në Ganë

Një autobus me 36 futbollistë të rinj është rrëzuar mbrëmjen e djeshme në Ganë dhe pasojat kanë qenë fatale për të paktën 6 prej tyre, të cilët kanë humbur jetën, ndërsa të tjerë janë në gjendje të rëndë.

Lajmi është konfirmuar nga Federata Ganeze e Futbollit, e cila u ka përcjellë ngushëllimet familjarëve të viktimave, ndërsa ka konfirmuar se në autbous ishin fëmijë të moshës 12 deri në 16 vjeç, të cilët kishin udhëtuar për t’u regjistruar në një nga ligat e vendit.

Ende nuk janë zbardhur shkaqet e aksidentit, por mediat lokale në Ganë paraprakisht raportojnë se dyshimet e para janë që autobusi ka qenë me shpejtësi tej normave të lejuara dhe ka përfunduar në lumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency