FA Cup

Autogol i brazilianit Gabriel, Arsenal eliminohet edhe nga FA Cup

Arsenali i ka dhënë lamtumirën FA Cup në fazën e 1/16-ave, pasi është mposhtur dhe eliminuar nga Southampton, duke konfirmuar kështu një sezon mjaft të vështirë nën drejtimin e spanjollit Mikel Arteta.

Një autogol i mbrojtësit brazilian Gabriel Magalhaes në minutën e 24-t vendosi fatin e ndeshjes së sotme, sepse “topçinjtë” nuk arritën të shnojnë, ndonëse krijuan disa raste deri në fund të takimit.

Në sfidën e sotme pritej më shumë nga Arsenali, që në kampionat ka reaguar mirë në javët e fundit dhe po ngjitet në renditje, por me kupat i ka mbyllur llogaritë, pasi është eliminuar më herët edhe nga Carabao Cup.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency