FA Cup

Avancon Chelsea, Tottenham shtyn kualifikimin!

Chelsea kualifikohet pa vështirësi në raundin e 1/16-ave të FA Cup. Blutë e Londrës mposhtën 2-0 në Stamford Bridge, skuadrën e Nottingham Forest. Golat për skuadrën e Frank Lampard u shënuan nga Hudson-Odoi dhe Barkley në pjesën e parë. Do të përsëritet sfida mes Middlesbrough dhe Tottenham por këtë herë do të ndërrojë fushë, pasi në impiantin e Boros Riverside Stadium, gjithçka përfundoi në barazim 1-1. Golit të Fletcher për Middlesbrough iu përgjigj Lucas Moura për skaudrën e Jose Mourinhos. Në sfidat e tjera të ditës së dielë në raundin e 1/32-ave spikat suksesi 5-1 i QPR ndaj Swansea, Sheffield United kaloi me shifrat 2-1 modestët e Fylde, ndërkohë West Bromwich triumfoi me rezultatin 0-1 në transfertën ndaj Charlton.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency