Eredivisie

Avdijaj rikthehet në Holandë, firmos për Emmen!

Pas eksperiencave me Trabzonspor dhe Hearts, Donis Avdijaj rikthehet në Holandë, aty ku më parë ka luajtur me Rodan dhe Willem 2. Si një lojtar i lirë, ish-lojtari i Schalke 04 ka firmosur me skuadrën e Eredivisie Emmen. Donis Avidjaj i cili shikohej si një lojtar me prespektivë para disa vitesh tashmë do të kërkojë të rigjejë formën e tij optimale në Holandë aty ku në dy eksperiencat e mëparshme me Rodan dhe Willem 2, 24-vjeçari kosovar ka realizuar në total 12 gola. Me Emmen, Avdijaj ka firmosur deri në fund të këtij sezoni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency