Serie B

Avellino i largohet fundit, Perugia humb shansin e artë

Avellino rikthehet te fitorja pas 6 javësh në Serinë B dhe i largohet zonës së rënies nga kategoria. 2 golat e sulmuesit Luigi Castaldo ndëshkuan Perugian dhe i dhanë një trepikësh me shumë vlera formacionit të drejtuar nga trajneri Foscarini me Avellinon që falë kësaj fitoreje u ngjit në kuotën e 39 pikëve në vendin e 16-të të klasifikimit. Perugia në krahun tjetër me këtë disfatë humbi një shans të artë për tiu afruar Palermos së vendit të dytë dhe për të tentuar ngjitjen direkte pa play-off në Serinë A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency