Lajme

Avokati i Maradonës denoncon autoritetet shëndetësore: Ambulanca u vonua, e lanë pa përkujdesje

Avokati dhe miku i Diego Armando Maradonës, Matias Morla ka denoncuar autoritetet shëndetësore se e kanë lënë ish futbollistin legjendar pa mbikëqyrje mjekësore për më tepër se 12 orë dhe se ambulance ka mbërritur në vilën e tij me më tepër se 30 minuta vonesë.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, oral bëri publik edhe denoncimin për autoritetet, duke theksuar se ky fakt nuk do të neglizhohet dhe pasojat do të hetohen deri në fund nga autoritetet.

“Ambulancës iu deshën më tepër se 30 minuta të mbërrinte në shtëpinë e tij dhe kjo është një idiotësi kriminale, Miku im u la për më tepër se 12 orë pa mbikëqyrje mjekësore, nga njerëzit e ngarkuar me atë punë. Ky fakt nuk do të neglizhohet dhe pasojat do të hetohet deri në fund, pasi Maradona më thoshte gjithmonë: Ti je ushtari im, vepro pa mëshirë”, shkroi Morla në rrjetet sociale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency