Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Babai i Ismajlit akuzon për tradhti: Ta vodhën ëndrrën e fëmijërisë!

Babai i Ardian Ismajli, Ilmi Ismajli ka reaguar me tone të ashpëra pas eliminimit të Kombëtares në fazën e grupeve të EURO 2024, me mbrojtësin e Empolit që ishte i grumbulluar me “kuqezinjtë”, por që nuk zbriti për asnjë minutë në fushën e blertë.

Lexo edhe: 

I ati i mbrojtësit e quan tradhti dhe pabesi atë që i ndodhi të birit në Europian, ndërsa i thotë Ismajlit të jetë i qetë pasi karrierë e madhe e pret.

Lajme të tjera

Featured

Thomas Strakosha është zyrtarisht lojtari më i ri i skuadrës së AEK Athens. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë klubi grek përmes rrjeteve sociale,...

Merkato

Roberto De Zerbi ka nisur aventurën në stolin e Marseille, teksa në krye të listës së përforcimeve ka vendosur sulmuesin e talentuar të Interit...

Futboll

Ronald Koeman ka konfirmuar se ai synon të vazhdojë punën e tij si trajner i Holandës, pavarësisht faktit se së fundmi gruaja e ti...

Itali

Juventus zyrtarizoi para disa ditësh firmën me portierin Michele Di Gregorio që sezonin e shkuar ishte pjesë e Monzas. Bardhezinjtë paguan 18 milionë euro...