Gossip

Babai i Wandas, “nostalgji” për Maxi Lopezin: Po na ndjek fati i keq

Episod i ri në “telenovelën” Wanda-Icardi. Pavarësisht paqes së “firmosur” në Dubai nga çifti, sulmet ndaj sulmuesit të PSG-së vazhdojnë të vijnë nga familja e modeles argjentinase. Babai i Wandas, Andrés Nara, i cili kurrë nuk e ka fshehur antipatinë për Icardin, foli për skandalin e fundit ku u përfshi vajza e tij.

“Gjithçka e mora vesh nga mediet. Flitej për vajzën time dhe Mauron dhe fakti është që pavarësisht se është futbollist dhe ka reputacionin që ka, është një djalë besnik… Dhe më pas ndodhi kjo. Duket se na ndjek pak fati i keq.

Isha i shqetësuar dhe i lënduar nga sjellja e Mauros, sepse ai ka qenë gjithmonë shumë i mirë me fëmijët e Maxit. E pranoj që nuk u fokusova shumë në marrëdhënien e tyre, kur u lidhën, nuk isha korrekt. Marrëdhëniet me Icardin i dini. Në atë kohë preferoja Maxi Lópezin, sepse ishte babai i djemve dhe doja që ata të ishin mirë”, – saktësoi Adres Nara.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency