Futboll

Bacca refuzon Galatasaray-in për Sevilla-n

Projektohet rikthimi i Carlos Baccës te Sevilla në këtë merkato. Nëse Milani do të afrojë edhe një tjetër sulmues pas Andre Silvës, kolumbiani do të ketë gjithnjë më pak hapësira te kuqezinjtë dhe Bacca po mendon seriozisht largimin, kjo edhe për faktin se në këtë fillim sezoni edhe i riu Crutone po luan më shumë se sulmuesi i Los Cafeteros.

Por dëshira e 30-vjecarit është një dhe e vetme të rikthehet në Ramon Sanchez Pizjuan për të veshur sërish fanellën e Sevillas dhe për këtë arsye Bacca ka refuzuar një ofertë joshëse që ka ardhur në drejtim të tij nga gjigandët turqë të Galatasaray-it.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency