Premier League

Baines var këpucët në gozhdë, nuk pranon rinovimin me Everton!

Leighton Baines vendos ta mbyllë me futbollin e luajtur. Mbrojtësi anglez mori vendimin për t’u tërhequr në moshën 35-vjeçare  pas 13 vjetësh dhe plot 420 ndeshjesh me fanellën e Everton. Baines u fut si zëvendësues në minute e 70-të ndaj Bournemouth për të luajtur minutat e fundit me ekipin ku shkëlqeu edhe si kapiten. Dëshira e tij ishte për ta mbyllur karrierën këtë vit edhe pse drejtuesit i kishin ofruar rinovimin edhe për një sezon tjetër. Baines ka luajtur 30 ndeshje me fanellën e Anglisë duke shënuar 1 gol ndërsa do të mbahet mend për besnikërinë ndaj Everton duke refuzuar oferta të rëndësishme nga Bayern Munchen, Manchester United e Tottenham.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency