Kupa e Shqiperise

Bakaj: Luftëtarin e çoj në finale, pastaj…

U rikthye para pak javësh në Shqipëri, pas një aventure në Superligën e Kosovës dhe portieri Edvan Bakaj u shfaq menjëherë protagonist. Gardiani bëri disa pritje shpëtimtare ndaj Partizanit dhe ndihmoi Luftëtarin që të kualifikohet në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë.

Keni luajtur dy herë ndaj Partizanit dhe keni qenë protagonist, duke ndihmuar Luftëtarin të kualifikohet në gjysmëfinale…
Për mua është një sfidë pak më e veçante ndaj Partizanit. Jam i gëzuar që përfundimi ishte ky. Pas ardhjes së trajnerit kanë ndryshuar shumë gjera. Lojtarët e rinj stërviten shumë mirë. Ne sulmojmë për të dyja aspektet. E rëndësishme është të qëndrojmë në Superligë. Do ua bëjmë hyzmetin të dyjave.

Sa besoni te mbijetesa?
Janë edhe 9 ndeshje për t’u luajtur dhe është e vështirë për të bërë parashikime. Ne jemi gati të bëjmë maksimumin dhe shpresojmë t’i dalim.

A do të bënit të njëjtat paraqitje edhe po të luanit ndaj Tiranës?
Para ndeshjes me Partizanin i kam thënë Ruçit që do të çoj deri në finale dhe në finale do luash ti. Shpresoj që në finale të jetë edhe Tirana.

Keni kontaktuar me ndonjë nga futbollistët e Partizanit?
Nuk fola me njëri pas ndeshjes, por dëgjova kur po dilnim te dhoma që ishalla nuk luan ndeshjen tjetër se do humbim sërish.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency