Futboll

Bakaj në superformë, gol dhe asist në një pjesë loje

Shakhtyor Soligorsk vijon misionin titull në Bjellorusi. Skuadra e Elis Bakajt dhe Azdren Llullakun ka hedhur menjëherë pas shpatullave humbjen e thellë ndaj Torinos në Europa League, duke regjistruar një sukses tenistik dhe duke dhuruar spektakël ndaj Neman në një ndeshje të cilën Shakhtyor e fitoi me rezultatin 6-0. Me Llullakun që nuk ishte as në stol vëmendjen e mori Bakaj që hapi serinë e golave në minutën e 7-të me një penallti. Ky ishte goli i 7-të për Bakajn në kampionatin bjellorus me shqiptarin që është në garë për Këpucën e Artë. Në minutën e 45-të, Bakaj asistoi Yanush për golin e 4-t duke regjistruar edhe asistin e tij numër 6 në kampionat ndërsa në pushimin mes dy pjesëve 32-vjeçari u zëvendësua pasi u ruajt nga trajneri për sfidën e kthimit ndaj Torinos të kësaj të enjteje. Me këtë fitore skuadra nga Soligorsku u ngjit në kuotën e 34 pikëve në kampionat, 8 më pak se Brest që kryeson por Shakhtyor ka 2 ndeshje më shumë për të luajtur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency