Futboll

Bakaj sërish deçiziv, i jep fitoren Shakhtyor Soligorsk

Elis Bakaj bën sërish liderin te Shakhtyor Soligorsk. Sulmuesi shqiptar ishte përcaktues edhe në sfidën e javës së 21-të të kampionatit bjellorus që skuadra e tij luajti ndaj Isloch Minsk në transfertë duke realizuar një gol me vlerë tre pikëshe që mbajti Shakhtyorin në garën për titull. Për të arritur suksesin e 7-të radhazi në kampionat skuadrës nga Soligorsku i mjaftoi goli i Bakaj në të 64-ën që ishte i 9-ti për të në kampionat. Aktualisht Shakhtyor Soligorsk pozicionohet në vendin e 3-të me pikë të barabarta me Bate Borisov dhe me 5 pikë më pak se kryesuesit e Brest të cilët kanë zhvilluar një ndeshje më shumë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency