Futboll

Bakaj shënon dhe mposht Gavazjn në derbi!

Elis Bakaj fiton derbin me Enis Gavazaj në Bjellorusinë e largët. Ish sulmuesi i Partizanit dhe Tiranës realizoi golin e dytë në fitoren 3-0 që Shakhtyor Soligorsk arriti ndaj Dinamo Minsk. Bakaj e nisi këtë sfidë titullar dhe në minutën e 74-t i çoi shifrat në 2-0 duke kthyer në gol një penallti, vetëm 2 minuta pasi për miqtë nga kryeqyteti kishte hyrë në fushë ish-lojtari i Skënderbeut Enis Gavazaj i cili u aktivizua në të 72-ën. Me këtë fitore Shakhtyor Soligorsk ruajti kreun e klasifikimit pas 8 javësh kampionat në kuotë të barabartë pikësh me kampionët në fuqi të Bate Borisov dhe Isloch Minsk. Ky ishte goli i 3-të për Bakajn në kampionatin bjellorus dhe i 6-ti në total në këtë sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency