Gossip

Bale i fiksuar pas Beyonce, e do në dasmën e tij!

Beyonce është një këngëtare e madhe dhe si fansa ka edhe persona të famshëm. Një prej tyre është edhe futbollisti i Real Madrid, i cili dëshiron që këngëtarja amerikane të performojë në dasmën e tij. Gareth Bale raportohet se do t’i bëjë një oferte prej 1.5 milionë eurosh Beyonce-s që të këndojë në dasmën e tij, e cila pritet të realizohet vitin e ardhshëm.

 

28-vjeçari pritet të kurorëzojë lidhjen e tij disa vjeçare me Emma Rhys-Jones në Itali.Sipas “The Sun”, përfaqësuesit e Bale kanë nisur bisedimet me Beyoncen, që të performojë në cermoninë martesore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency