La Liga

Bale polemizues: Te Reali nuk jam i lumtur, por po luaj

Nga grumbullimi me kombëtaren uellsiane, Gareth Bale lëshon mesazhe të tjera thumbuese në drejtim të Realit të Madridit. “ Nuk mund të them që jam i lumtur por e rëndësishme është që po luaj. Jam një profesionist dhe bëj gjithçka që është e mundur. Më ka befasuar qëndrimi i klubit në lidhje me të ardhmen time, megjithatë unë përqëndruar për të bërë mirë gjatë grumbullimit pa e ditur se ku do të shkoja. Sezoni i kaluar? Ka qenë i vështirë për skuadrën por edhe për mua. Më kanë fajësuar më shumë se të tjerët, nuk i kam kushtuar shumë vëmendje kësaj gjëje por nuk besoj se ka qenë e drejtë”, deklaroi Gareth Bale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency