Serie A

Ballardini vjen për herë të tretë: I lumtur që rikthehem

Davide Ballardini është zyrtarizuar në krye të Genoas, ku mori vendin e të shkarkuarit Juriç. Ai ka mbërritur pasditen e sotme në Xhenova, bashkë me ndihmësit e tij, ndërsa nesër në mëngjes pritet të bëhet prezantimi zyrtar dhe të drejtojë seancën e parë stërvitore.

Në fjalët e para si trajner i Genoas, Ballardini ka shprehur lumturinë për detyrën që i është besuar dhe ka premtuar se do të fillojë menjëherë nga puna, për të nxjerrë skuadrën nga kjo situatë.

“Jam i lumtur që ju shoh sërish. Objektivi im është të bëj sa më mirë punën që më është besuar, për të mirë të shoqërisë dhe të gjithë atyre që e duan Genoan.
Njoh përbërjen e ekipit dhe jam i bindur që do të dimë të dalim shpejt nga kjo situatë dhe të grumbullojmë pikë”, tha trajneri i sapoemëruar i Genoas.

Për Ballardinin kjo është hera e tretë që emërohet në krye të pankinës së Genoas, pas një aventure në vitin 2010 dhe një tjetre në 2013-ën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency