Digitalb Kupa

Ballkani-Feronikeli, një sfidë me një objektiv të vetëm finalen

Futbolli kosovar u rikthye pas një mungese 3 mujore të martën e 2 qershorit me gjysmëfinalen e para të Digitalb Kupës së Kosovës, me Prishtinën që thuajsi siguroi finalen falë suksesit 3-0 në kryeqytet ndaj Drenicës. E mërkura është dita e Ballkanit dhe Feronikelit që do të sfidohen mes tyre në Suharekë për gjysmëfinalen e vajtjes. Ky kompeticion është jashtëzakonisht i rëndësishëm sidomos për Feronikelin që e ka të pamundur të kapë Europën nëpërmjet kampionatit. Gjithsesi edhe skuadra e Ismet Munishit nuk pritet të lëshojë pe pasi Ballkani synon suksesin e dyfishtë në këtë sezon në IPKO Superliga dhe Digitalb Kupën e Kosovës. Vendasit janë disi më të avantazhuar për këtë takim të parë edhe pse duhet pritur për të parë nga afër gjëndjen e dy skuadrave pas këtij pushimi të gjatë. Ballkani-Feronikeli do të nisë në orën 16:00 dhe do të transmetohet live në ekranin e Supersport. Ndërkohë takimi i kthimit do të zhvillohet pas 2 javësh në Drenas.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency