Kosova

Ballkani “fluturon” me dyshen Daku-Korenica, Mezani e Duro ndajnë pikët

Mirlind Daku vazhdon të shkëlqejë në radhët e Ballkanit në Superligën e Kosovës. Në sfidën e javës së 10-të ndaj Besës, 22-vjeçari Gjilanas realizoi dygolësh (gjatë pjesës së parë) për fitoren 4-1. Dy golat e tjerë të ekipit të Ismet Munishit mbajnë firmën e Korenicës, ndërsa për Besën golin e nderit e shënoi Sheqerolli. Me këtë sukses Ballkani kryeson bindshëm me 25 pikë nga 30 të mundshme.

Fitore shumë e rëndësishme e Trepçës ’89 me rezultatin 1-2 ndaj Arbërisë, për të cilën erdhi humbja e tretë radhazi. Goli i Zabërgjës në minutën e 22-të nuk u mjaftoi vendëse, teksa në fraksionin e dytë për mitrovicasit shënuan Sie dhe Nimani.

Përfundoi pa gola dueli mes Gjilanit dhe Feronikelit, ku pati edhe një përplasjes teknikësh nga Shqipëria, Mezani-Duro.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency