IPKO Superliga

Ballkani mposht Flamurtarin, në mbrëmje derbi i Anamoravës

Ballkani ka fituar ndeshjen direkte për mbijetesën me Flamurtarin, të cilin e ka mposhtur me rezultatin 2-0, në sfidën e vlefshme për javën e 26 të kampionatit.

Vendasit shënuan dy herë në pjesën e dytë të takimit, fillimisht me Ajzerajn dhe më pas me Kuc, duke shkuar përkohësisht në vendin e 8 me 32 pikë, 3 me tepër se Flamurtari i vendit të 9.

Në mbrëmje, për IPKO Superliga do të luhet edhe derbi i Anamoravës mes Gjilanit dhe Dritës, që këtë herë do të zhvillohet në kryeqytet, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency