Kosova

Ballkani vijon ndryshimet, prezanton Diar Miftarajn

Skuadra e Ballkanit në Superligën e Kosovës vijon me ndryshime të rëndësishme në organikë, pasi gjeti shumë shpejt pasuesin e Ismet Munishit (Bledi Shkëmbin), ekipi nga Theranda ka prezantuar mbrëmjen e kësaj të hënë përforcimin e radhës. Bëhet fjalë për Diar Miftaraj. Në njoftimin e Ballkanit shkruhet:

“Mesfushori i palodhshëm në të kaluarën ka mbrojtur ngjyrat e skuadrave: FC Besa, FC Prishtina dhe së fundi FC Drenica, ndërsa nga sot Diar Miftaraj do të veshë fanellën e portokalltë.

Na priftë e mbara, Suharekë, 28.12.2020”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency