Futboll

Ballkanit i hapet sërish merkatoja, Shkëmbi piketon objektivat!

Ka zgjatur vetëm 2 bllokimi i merkatos nga ana e FIFA-s për klubin e Ballkanit, pasi qeveria e futbollit botëror ka vendosur t’i zhbllokojë sërish dritaren e transferimeve, skuadrës nga Suhareka që tashmë drejtohet nga Bledi Shkëmbi. Në këtë mënyrë Ballkani do të ketë mundësi të veprojë në merkaton e dimrit për të përforcuar skuadrën me elemente të tjerë cilësorë për të synuar titullin në këtë sezon.

NJOFTIMI – Të dashur tifozë. Te nderuara media. Njoftim për të gjitha palët e interesit, sistemi TMS (Transfer Matching System) i klubit tonë është i hapur dhe funksional siç kemi potencuar para 2-3 ditëve. TMS ka qen e bllokuar vetëm dy ditë si shkak i një dënimi për një ish lojtar që ka qen ne prova para 2 viteve. Faleminderit për interesimin. Na priftë e mbara!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency