Ligue 1

Balotelli do qëndrojë te Nice, e konfirmon presidenti

Presidenti i Nice, Jean-Pierre Rivere përgëjeshtroi një largim të mundshëm të Mario Balotellit në merkaton e janarit. Numri një i klubit francez deklaroi se pavarësisht performancës së fundit të sulmuesit, ai nuk është në shitje. 60-vjeçari theksoi se është e pamundur që 27-vjeçari të largohet, pasi është pjesë e rëndësishme e projektit të skuadrës dhe ndihma e tij është shumë e vlefshme. Ai tha se Balotelli dhe klubi kanë një histori dhe lidhje të bukur mes tyre, të cilën nuk ka ndërmend ta prishë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency