Ligue 1

Balotelli e mbyll me Nicen, por e kërkon një tjetër klub francez

Mario Balotelli nuk gjen paqe as në Francë. Sulmuesi i cili është pjesë e ekipit të Nice që nga viti 2016, kur u transferua nga Milani, duket se do t’i japë lamtumirën edhe ekipit të drejtuar nga Patrick Vieira, i cili ka kohë që nuk e grumbullon lojtarin.

Marrëdhëniet e këqija me trajnerin dhe me drejtuesit e klubit francez duket se kanë përcaktuar kështu edhe largimin e tij nga skuadra gjatë merkatos së janarit.

28-vjeçari vlerësohet nga 1.5 milionë Euro deri në 3 milionë Euro. Klubi i Marseille është vënë në kërkim të një sulmuesi dhe mund të nisë bisedimet për transferimin e italianit në “Velodrome”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency