Serie A

Balotelli është ende “i sëmurë”, divorci me Brescian, i pashmangshëm

“Akoma i sëmurë”. Ky është titulli që Mario Balotelli përdori në Instagram nën një fotografi të tij, që e portretizon atë të shtrirë. Lojtari i Brescias, sikurse veproi dje, nuk u paraqit në dy seancat stërvitore që ishin programuar dhe do të bëjë të njëjtën gjë gjatë gjithë javës.

Versioni i Balotellit është se klubi ka qenë i informuar për problemin e tij gastrointestinal. Një pretendim për të cilin vetë shoqëria bën të ditur se nuk është në dijeni, pasi në orët e planifikuara për stërvitjen e Balotellit, trajnerët atletikë dhe fizioterapistët janë rregullisht të pranishëm në terren.

Ky, me sa duket, është akti i fundit i tregimit të historisë se Marios dhe Brescias. Klubi italian po bën gati dosjen me të gjitha provat që do të hedhin poshtë provat e futbollistit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency