Merkato

Balotelli mendon për Brescian, gati rikthimi në Itali

Mario Balotelli mund të zgjedhë me zemër. Edhe pse në adresë të tij ka mbrritur një ofertë e shkëlqyer nga ana financiare nga klubi brazilian Flamengo, gjasat janë që Supermario të rikthehet për të luajtur me skuadrën e qytetit ku u rrit, pikërisht me Brescian. Në orët e ardhshme sulmuesi 29-vjeçar do të vendosë të ardhmen e tij. Sëfundmi duke iu referuar lajmeve që raportojnë mediat italiane, Balotelli i ka ndezur dritën jeshile presidentit të dallëndysheve Cellino për të kaluar te Brescia me këtë të fundit që e ka rritur ofertën duke i vendosur në tryezë sulmuesit një kontratë 3-vjeçare me një pagë prej 2 milionë eurosh në sezon plus bonuset që kanë të bëjnë me numrin e golave dhe me qëndrimin Brescias në Serie A dhe mund të kapin shifrën e 3 milionë eurove. Oferta e Brescias larg asaj të Flamengos që i ofron 10 milionë euro në momentin e firmës Supermarios, plus 300 mijë euro në muaj për 1 vit e gjysmë, shto këtu edhe kalimin e vëllait Enock te skuadra braziliane e Boavistas, megjithatë Balotelli është i destinuar për të qëndruar në Itali dhe është gati të pranojë ofertën e Brescias.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency