Ligue 1

Balotelli paralajmëron lamtumirën nga Nice

Eksperiencës së Mario Balotelit në Francë me skuadrën e Nices duket se i ka ardhur fundi tashmë.Sulmuesi italian, që ka një kontratë të vlefshme deri në 30 qershor, shkruan në profilin e tij në Instagram se mund të largohet në fund të sezonit, edhe pse Supermario se nuk është vendosur ende.

‘Kanë qenë dy vite fantastike – shkruan Balo – falēminderit të gjithëve… Edhe 5 gara ende për t’u luajtur’. Nē një rresht më poshtë Balotelli shton: ‘Nuk është një lamtumirë për momentin, nuk i dihet asnjëherë se çfarë mund të ndodhë në të ardhmen. Doja vetë t’i falenderoja të gjithë’.

Sulmuesi do të largohet me parametra zero, teksa synimi i tij është që të rikthehet në Serinë A. Paraprakisht Roma duket skuadra favorite për të marrë shërbimet e tij, pasi Interi, Milani dhe Juventus kanë refuzuar t’i hapin derën, për shkak të të shkuarës së tij problematike.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency