Serie A

Balotelli sulmon mediet: Mjaft shkruat kurvërira!

Mario Balotelli nuk u paraqit në qendrën sportive për të rifilluar stërvitjen, por mohoi kategorikisht prishjen e marrëdhënieve me Brescian me një postim të fortë dhe të drejtpërdrejtë: “Mjaft shkruat kurvërira!”

Balotelli ka kaluar rregullisht testet si shokët e tij të tjerë të skuadrës, por nuk është parë këto ditë në qendrën sportive të Brescias për trajnime opsionale, pasi preferon të vazhdojë punën në shtëpi.

Sulmuesi, megjithatë, i mohon zërat dhe e bëri në mënyrën e tij. Më e qartë se kaq …

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency