Merkato

Balotelli te CFR Cluj, mediat rumune publikojnë lajmin e bujshëm!

Mario Balotelli bëhet gati për të provuar një eksperiencë të re në një tjetër kampionat, në një ligë që askush se mendonte. Por Supermario i ka mësuar të gjithë me surpriza dhe të njëjtën gjë do të bëjë edhe këtë herë. Gjatë kësaj periudhe ka pasur lajme të ndryshme, që flasin për një kalim të sulmuesit në Amerikën Latine ose në Turqi, ku edhe mund ta përballojnë pagën e tij. Së fundmi zbulohet një tjetër skenar merkatoje, madje i bujshëm. CFR Cluj, që u shpall një ditë më parë kampione e Rumanisë, po bisedon për transferimin e Mario Balotelli, i cili ka veshur fanellën e klubeve të mëdha si Inter, Milan, Liverpool e Manchester City. GSP.ro raporton se palët janë në bisedime të avancuara dhe po mundohen ta bëjnë tyrin sulmuesin dhe të tentojnë grupet e Champions League. Për CFR Cluj do të ishte transferimi më i madh në historinë e klubit dhe Balotelli edhe si një imazh skuadrës nëse arrin të kualifikohet deri në grupet e Champions League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency