Gossip

Balotelli te Brescia, Raffaella Fico hidhet përpjetë nga gëzimi

Mario Balotelli ka nisur një përvojë të re me Brescian në Serinë A, lëvizje që ka entuziazmuar ish-të dashurën e tij, Raffaella Fico. Në fakt, nuk bëhet fjalë për rikthimin e dashurisë, por vajzën e tyre të mitur, Pia. Sipas revistës italiane “Oggi”, “Raffaella është hedhur përpjetë nga gëzimi, pasi Super Mario mund të jetë më i pranishëm në jetën e vajzës së tyre. Tashmë marrëdhëniet e futbollistit 27-vjeçar dhe bukuroshes italiane janë më të qetë vetëm për hir të Pias.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency