Merkato

Balotelli te Vasco, ëndrra mund të bëhet realitet!

Mario Balotelli vazhdon të jetë pa kontratë që pas largimit nga Brescia, me sulmuesin 30-vjeçar që mbetet një opsion në merkato për shumë skuadra. Me shumë gjasa Supermario mund të transferohet në Serinë A braziliane te skuadra e Vasco Da Gamas. Drejtori i ri sportiv i Vascos, Fabio Cordella në një intervistë për Tuttosport, ka folur për të ardhmen e Balotellit.” Nuk është një ëndërr për ne firma me Balotellin por një realitet. Duan të marrim në Brazil një nga lojtarët më të mirë në botë dhe do të bëjmë gjithçka për ta realizuar këtë mision”, deklaroi Cordella.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency