Serie B

Balotellit i mjaftojnë 4 minuta për të shënjuar debutimin, gjen golin pas 10 muajsh

Mario Balotelli është rikthyer të luajë një ndeshje futbolli pas më tepër se 9 muajsh, pasi herën e fundit që zbriste në fushë, ka qenë më 9 mars të këtij viti, në përballjen mes Sampdorias e Brescias.

Sulmuesi Italian iu bashkua pak ditë më parë skuadrës së Monzës në Serinë B, duke marrë një “shans të fundit” nga dyshja Galliani-Berlusconi, të cilën kanë pronësinë dhe administrimin e klubit nga periferitë e Milanos.

Pas disa ditësh stërvitjeje dhe një diete rigoroze, Balotelli debutoi sot me fanellën e Monzës, teksa e nisi sfidën si titullar dhe i mjaftuan vetëm 4 minuta për të shënuar golin e parë, pasi ndëshkoi Salernitanën pas një krosimi të Carlos Augustos.

“Kohët kalojnë, por neve jo. Kokën poshtë dhe punë, pasi rruga është ende e gjatë. Forca Monza”, shkroi sulmuesi italian në Instagram pas ndeshjes, ndërsa më pas postoi një sërë fotosh me shokët e rinj të skuadrës, mes të cilëve edhe Kevin Prince Boateng.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency