Kategoria Superiore

Bano: Arbitrat s’po na lënë të luajmë futboll

Arsyen kryesore të humbjes së Lushnjës ndaj Kukësit, trajneri i “Lagunarëve”, Artan Bano, e sheh te gjyqtarët, por edhe te fati, që nuk është në anën e skuadrës që ai drejton.

“Ishim të pafat me kartonin i kuq dhe ndërrimet e detyruara. Me 11 futbollistë ishim të barabartë me Kukësin. Nuk e meritonim këtë rezultat. Kukësi ka fituar dy ndeshje me 11-metërsha dhe po me fat fitoi edhe me ne. Kam një thirrje për të gjithë: ndaj Lushnjës duhet të jenë të gjithë më seriozë. Kjo nuk është një punë të fortësh, njerëzit duhet të argëtohen. Kishim një episod shumë të pastër për penallti, por ne nuk trajtohemi njësoj me të tjerët.”

Lushnja kishte në favorin e saj edhe mbështetjen e zjarrtë të tifozërisë, por që nuk u shfrytëzua.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top