Bundesliga

Barazim në derbin e Berlinit, fiton Shtuttgart!

Përfundoi në barazim 1-1 derbi i Berlinit mes Union Berlin dhe Hertha Berlin, ndeshje që e mbylli javën e 27-të të Bundesligas. Me objektiva të ndryshëm me Union që lufton për një vend në Europa League dhe Herthan që luan për mbijetesë, ishin vendasit që kaluan të parët në avantazh me golin e Andrich pas 10 minutash lojë, por për t’i dhënë një pikë Herthas mendoi Lukebakio që realizoi në minutën e 35-të golin e 1-1 me penallti. Një barazim që kënaqi deri diku të dyja skuadrat. Fitoi 1-0 ndërkohë Shtuttgart ndaj Werder Bremen me rezultatin minimal 1-0 me autogolin e suedezit Augustinsson.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency