Eredivisie

Barazim spektakolar në supersfidën Ajax-PSV!

Barazim 2-2 në supersfidën e javës së 15-të të futbollit holandez mes Ajaxit dhe PSV-së. Në Amsterdam skuadra nga Eindhoveni e pa veten në avantazh të dyfishtë pas 21 minutash lojë, falë dygolëshit të izraelitit Eran Zahavi, por vetëm kaq për PSV-në në këtë sfidë sepse më pas ndeshja foli e gjitha për Ajaxin që falë finalizimit të Promes në minutat e fundit të pjesës së parë dhe atij të Antony, në të 65-ën arriti të barazonte shifrat. Skuadrës së Ten Hag iu anulua edhe një gol për pozicion jashtë loje i Haller kur rezultati ishte 1-2. Me pikën e marrë Ajaxi ruajti vendin e parë me 35 pikë, ndërkohë që PSV-ja numëron 34 të tilla, vetëm 1 më pak. Në këtë javë përfituan Vitesse dhe Feyenoord që këtë dielë fitoi derbin ndaj Sparta Roterdam me rezultatin 0-2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency