Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

Barazimi me Crystal Palace, Guardiola: Dy pikë të tjera të shkuara dëm, e meritojmë!

Periudha negative për skuadrën e Manchester City-t nuk po “di” të përfundojë, ndërsa së fundmi ekipi i Pep Guardiolës, ka ngecur në barazimin 2-2 në transfertën e Crystal Palace.

Duke folur për mediet pas këtij barazimi, Guardiola me keqardhje theksoi se e meritonin.

Lexo edhe: 

Bëmë një lojë të bukur, të kujdesshme në çdo detaj, bëmë shumë mirë. Megjithati goli që pësuam në fund nuk ishte fat i keq, por e merituam. Ne hodhëm dy pikë tutje dhe e merituam”-u shpreh trajneri i City-t.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...