Kategoria Superiore

Barazimi me Luftëtarin lë pasoja, ndryshime në stafin teknik te Teuta!

Barazimi ndaj Luftëtarit fundjavën e kaluar nuk është pritur mirë nga presidenca e Teutës që ka bërë disa ndryshime në stafin teknik. Siç njofton vetë klubi i Teutës janë shkarkuar nga detyra dy ndihmësit e Edi Martinit Gentjan Begeja dhe Alfred Osmani, ndërkohë që vendin e tyre në skuadër e kanë marrë dy ish-lojtarë të “djemve të detit”, Bledar Hodo dhe Bledian Rizvani.

“KF Teuta ka zyrtarizuar edhe dy anëtarët e rinj të stafit teknik, që do të jenë Bledar Hodo dhe Bledian Rizvani, të cilët kompletojnë stafin blu sepse gjejnë aty edhe përgatitësin atletik, Eduard Salillari.

Edi Martini do të ketë si krahun e djathtë në pankinë një emër të njohur të futbollit durrsak, pikërisht Bledar Hodo. Ndërsa trajneri i portierëve, do jetë Bledian Rizvani.

KF Teuta me këtë rast falenderon Gentian Begejan, dhe Alfred Osmanin, për emocionet dhe punën e tyre me ekipin gjatë kësaj kohe që ishin pjesë e Teutës dhe i urojmë suksese në karrierën e tyre”, njofton klubi i Teutës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency